Aktualności

07 maja 2018

„Zbrodnia w szkarłacie” nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru

Kapituła Nagrody Wielkiego Kalibru ogłosiła nominacje do piętnastej edycji Nagrody Wielkiego Kalibru. ”Zgubna trucizna” znalazła się w finałowej siódemce.

04 maja 2016

„Zgubna trucizna” nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru

„Zbrodnia w szkarłacie” znalazła się w finałowej siódemce Nagrody Wielkiego Kalibru.

13 września 2015

Zapraszam do lektury wywiadu udzielonego stacji TVP.INFO

Medycyna sądowa pod koniec XIX wieku raczkowała, już wiedziano, że każdy z nas ma indywidualne odciski palców, ale jeszcze nie wykorzystywano ich do tego, by udowodnić przestępcy, że to on popełnił zbrodnię.

27 sierpnia 2015

Zapraszam do wysłuchania wywiadu na antenie RMF24

Jest rok 1900. W Dworze w Jeziorach pod Poznaniem trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dziedziczki. Jan Morawski, przystojny, szarmancki i inteligentny ziemianin słynący z zamiłowania do kryminalnych zagadek pomaga rodzinie w poszukiwaniach skarbu dziadka.

25 sierpnia 2015

Zapraszam do lektury wywiadu zamieszczonego na blogu Eruany

12 sierpnia miała premierę Zbrodnia w szkarłacie. Wrażeniami z lektury podzieliłam się na krótko przed premierą. Dzisiaj z przyjemnością zapraszam Was do przeczytania wywiadu z autorką kryminałów o Janie Morawskim, Katarzyną Kwiatkowską.

16 sierpnia 2015

Zapraszam do lektury wywiadu zamieszczonego na blogu Małej Pisareczki

Są tacy pisarze, przy których nie można przejść obojętnie. Są takie książki, których po prostu nie sposób nie przeczyć. Są takie historie, które koniecznie trzeba poznać. Dla mnie takim pisarzem jest Katarzyna Kwiatkowska ...